Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Kultura
Wpisany przez Administrator   

Młoda Nuta 2013


Rusza kolejna edycja przeglądu muzycznego "Młoda Nuta" będącego projektem Floating Trippin' Festival. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 27-28.06 w klubie Elefunk (13MUZ) w Szczecinie. Tegoroczna edycja wspierana jest przez inicjatywę FemFest. Do konkursu zapraszamy twórców różnorodnej muzyki bez ograniczenia w sposobie jej wykonywania.


Autor zdjecia: Młoda Nuta 2013                                                                                                               Od Młoda Muza

Galeria:

http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/516-moda-nuta-2013-galeria

 

Przegląd skierowany jest do zespołów wywodzących się z województwa zachodniopomorskiego. Spośród nadesłanych zgłoszeń wytypowana zostanie grupa, która weźmie udział w przesłuchaniach mających na celu wyłonienie laureatów tegorocznej edycji.


Każdego dnia przesłuchań (27-28.06) nagrodzone zostaną dwa zespoły, a wyboru dokona Jury składające się z ważnych osobowości związanych ze szczecińską sceną muzyczną. Dajemy ci szanse abyś mógł się zaprezentować szerszej publiczności - wykorzystaj to!


Laureaci konkursu będą mieli szansę uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez Floating Trippin' Festival oraz FemFest. Zwycięzcy Młodej Nuty zostaną nagrodzeni możliwością zarejestrowania swojego autorskiego materiału w profesjonalnym studiu nagraniowym D-100 Studio.


Dla laureatów przekazane zostaną również nagrody w postaci multimedialnej wizytówki oraz bonów do wykorzystania w sieci Salonów Muzycznych RIFF. Salony Muzyczne RIFF są jednocześnie partnerem technicznie wspierającym Młodą Nutę.


Jak się zgłosić do konkursu?

Czekamy na zgłoszenia solowych wykonawców oraz zespołów, które należy podsyłać do 24 czerwca na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu, załączyć zdjęcie, krótki opis oraz podać stronę internetową zawierającą występy/utwory wykonawcy lub w przypadku braku strony podesłać maksymalnie 3 nagrania w formacie mp3. Zgłoszenie nie może przekroczyć 9MB.


W zgłoszeniu proszę podać: opis zespołu, zdjęcie, strona www lub utwory mp3. W nazwie zgłoszenia drogą mailową wpisujemy: MŁODA NUTA - "nazwa zespołu" Strona projektu: mlodanuta.pl link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/127675377440095/


Opr. AK i JT

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de