Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

Komentarz
PDF Drukuj
Komentarz
Wpisany przez Administrator   

Ekranowe wcielenia  polityków


Wiele postaci historycznych, ale także polityków kształtujących rzeczywistość i wpływającym tym samym na bieg historii, zostało uwiecznionych na celuloidzie. Sam widziałem kilka, spośród których mogę wymienić te, które uważam za ważne bądź zwyczajnie dobre. Bez wartościowania, jak bardzo! Klamrą spinającą tę subiektywnie dobraną trójkę jest nić łącząca, a wymieniona w rozpoczynającym zdaniu.


Biografie

 
PDF Drukuj
Komentarz
Wpisany przez Administrator   

Za około osiemnaście miesięcy nastąpi rewolucja z pozoru prozaicznej sprawy – odpadów komunalnych. Od drugiej połowy 2013 roku każdy mieszkaniec każdej gminy w Polsce na innych zasadach będzie płacić za „produkcję”  właśnie śmieci.

Ustawa o czystości i porządku w gminach - http://www.lex.pl/du-akt/-/akt/dz-u-11-152-897


W miniony piątek (20 stycznia) przedstawiciele sześciu urzędów z powiatu wałeckiego spotkało się w Mirosławcu na konferencji temu poświęconej. Była prezentacja tego, co przed nami. Zaprezentowała się też firma z Mirosławca, która wybudowała kompleks – domek dla śmieci (żartobliwie, ale podkreślam: nie złośliwie). I głos zabrał przedsiębiorca z tej samej branży, ale za to z Piły. Nie piszę o szczegółach, po po pierwsze: nie uprawiam krypto reklamy (sic!), a po drugie relacja ze spotkania znajduje się na stronie.

 


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de