Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

Region
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Odpowiedzialny kierowca


Policjanci z Wałcza wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Strącznie przeprowadzili akcję „Odpowiedzialny kierowca”. Ta ogólnopolska inicjatywa już po raz drugi zawitała do powiatu wałeckiego.


- Zaplanowane działania odbyły się w Strącznie przy szkole podstawowej i biegnącej tam drodze krajowej K22. Akcja miała na celu przypominanie kierowcom o jeździe zgodnie z przepisami prawa - mówi st. sierż. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

Autor zdjecia: KPP w Wałczu                                                                            Od Odpowiedzialny kierowca (galeria)

Galeria zdjęć:

http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/507-odpowiedzialny-kierowca-galeria

 
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Sympozjum chemiczne


Gimnazjum im ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie już po raz drugi było gospodarzem Wojewódzkiego Sympozjum Chemicznego. Tegoroczne przewodnie hasło brzmiało: „Chemia - niejedno ma imię”.


W czasie spotkania prezentowano ciekawe metody pracy, niekonwencjonalne przedsięwzięcia naukowe oraz projekty edukacyjne. - Tematem przewodnim było „Znaczenie wybranych pierwiastków chemicznych w kosmetologii”  - mówi Katarzyna Kurczewska, nauczycielka chemii w chwiramskim gimnazjum.

Autor zdjęcia: Gimnazjum w Chwiramie                                                                                Od Sympozjum chemiczne
 
PDF Drukuj
Mirosławiec
Wpisany przez Administrator   

Wypadek motocyklisty


W poniedziałek na drodze krajowej K 10 w Mirosławcu, doszło do zderzenia się motocyklisty z pojazdem ciężarowym. 36-letni kierowca suzuki ze złamaniami podudzia trafił do szpitala w Wałczu.


Autor zdjęcia: KPP w Wałczu                                                                                                 Od Wypadek motocyklisty
 
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Berliński Chwiram


W maju uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie zdobyła kolejną europejską stolicę. Tym razem łupem padł Berlin!


Organizatorem czterdziestoosobowem wycieczki była Katarzyna Prokopowicz, germanistka w chwiramskim gimnazjum. - Nasi uczniowei zobaczyli dzięki niej najciekawsze miejsca stolicy Niemiec m.in. Reichstag - siedzibę rządu wraz ze szklaną kopułą - mówi Anna Pietraszkiewicz, anglistka, która również uczestniczyła w tym zbiorowym zwiedzaniu.

Autor zdjęcia: Gimnazjum w Chwiramie                                                                                        Od Berliński Chwiram
 
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Konkurs o Wielkopolsce


Gimnazjum im. ks Jana Twardowskiego w Chwiramie miało zaszczyt gościć 106 uczestników etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Głównym organizatorem była pani Dorota Hubar, nauczycielka historii w ów szkole.


Autor zdjęcia: Gimnazjum w Chwiramie                                                                              Od Konkurs o Wielkopolsce
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13
s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de