Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

Człopa
PDF Drukuj
Człopa
Wpisany przez Administrator   

Policjanci ku przestrodze


Podaczas trzygodzinnego spotkania gimnazjaliści słuchali na temat zagrożeń płynących z uzależnienia narkotykowego. - Mundurowi zaprezentowali uczniom antyreklamę narkotykową, a później zobrazowali ten problem, który znany jest w całym społeczeństwie - mówi st. sierż. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.


Policjanci przypomnieli, że prawdziwy wybuch narkomanii nastąpił w 70- tych latach. -  Przestrzegliśmy gimnazjalistów, że narkotyki to najlepszy sposób na zmarnowanie sobie życia.

Autor zdjęcia: KPP w Wałczu                                                                                                    Od Policjanci w Człopie

Gimnazjalistka w alcogoglach

Galeria zdjęć: http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/462-policjanci-w-czopie

 
PDF Drukuj
Człopa
Wpisany przez Administrator   

Nie daj się chuliganom


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Człopie gościli wałeckich policjantów. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa, ale także zagadnienia mającego dwie strony medalu, czyli kradzieży. Stróże prawa podkreślali na spotkaniu, że: "kradzież jest złym czynem i zawsze związana z krzywdą osoby okradzionej".


Ta pogadanka została przygotowana z myślą o wszystkich dzeciach. - Wzięli w niej udział uczniowie klas II, III i IV - zapewnia st. sierż. Beata Budzyń z Komendy Powiatowej w Wałczu.

Autor zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Wałczu                                                            Od Nie daj się chuliganom
 
PDF Drukuj
Człopa
Wpisany przez Administrator   

Z myślą o bezpieczeństwie


Kolejni najmłodsi mieszkańcy powiatu otrzymali pluszowego pancernika. Maskotka o imieniu Gustaw będzie przypominać rodzicom i dzieciom o zasadach bezpieczeństwa ruchu drogowego.


Rozpoczęta w okresie letnim przez policjantów kampania profilaktyczna „Klub pancernika klika w fotelikach” cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony opiekunów jak i dzieci.

Autor zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Wałczu                                                                                   Od Gustaw
 
PDF Drukuj
Człopa
Wpisany przez Administrator   

Edukacyjny spacer


Policjanci zaprosili na wspólny spacer przedszkolaków. Nie był to zwykły spacer, był to spacer edukacyjny - nauki chodzenia po ulicy.


Przedszkole z Człopy poprosiło policjantów o przeprowadzenie spotkania, którego tematem byłaby nauka prawidłowych zachowań w poruszaniu się po jezdni.

Autor zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Wałczu                                                          Od Przedszkolaki z Człopy

Galeria zdjęć: http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/264-przedszkolaki-z-czopy-galeria

 
PDF Drukuj
Człopa
Wpisany przez Administrator   

Lato z Policją


W niedzielne popołudnie mieszkańcy Człopy i okolic, ale także policjanci z Wałcza brali udział w miejskim festynie.


Autor zdjęcia: Powiatowa Komenda Policji w Wałczu                                                                                     Od Człopa

Galeria zdjęć: http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/189-festyn-w-czopie

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de