Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

Gmina Wałcz
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Odpowiedzialny kierowca


Policjanci z Wałcza wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Strącznie przeprowadzili akcję „Odpowiedzialny kierowca”. Ta ogólnopolska inicjatywa już po raz drugi zawitała do powiatu wałeckiego.


- Zaplanowane działania odbyły się w Strącznie przy szkole podstawowej i biegnącej tam drodze krajowej K22. Akcja miała na celu przypominanie kierowcom o jeździe zgodnie z przepisami prawa - mówi st. sierż. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

Autor zdjecia: KPP w Wałczu                                                                            Od Odpowiedzialny kierowca (galeria)

Galeria zdjęć:

http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/507-odpowiedzialny-kierowca-galeria

 
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Sympozjum chemiczne


Gimnazjum im ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie już po raz drugi było gospodarzem Wojewódzkiego Sympozjum Chemicznego. Tegoroczne przewodnie hasło brzmiało: „Chemia - niejedno ma imię”.


W czasie spotkania prezentowano ciekawe metody pracy, niekonwencjonalne przedsięwzięcia naukowe oraz projekty edukacyjne. - Tematem przewodnim było „Znaczenie wybranych pierwiastków chemicznych w kosmetologii”  - mówi Katarzyna Kurczewska, nauczycielka chemii w chwiramskim gimnazjum.

Autor zdjęcia: Gimnazjum w Chwiramie                                                                                Od Sympozjum chemiczne
 
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Berliński Chwiram


W maju uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie zdobyła kolejną europejską stolicę. Tym razem łupem padł Berlin!


Organizatorem czterdziestoosobowem wycieczki była Katarzyna Prokopowicz, germanistka w chwiramskim gimnazjum. - Nasi uczniowei zobaczyli dzięki niej najciekawsze miejsca stolicy Niemiec m.in. Reichstag - siedzibę rządu wraz ze szklaną kopułą - mówi Anna Pietraszkiewicz, anglistka, która również uczestniczyła w tym zbiorowym zwiedzaniu.

Autor zdjęcia: Gimnazjum w Chwiramie                                                                                        Od Berliński Chwiram
 
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Konkurs o Wielkopolsce


Gimnazjum im. ks Jana Twardowskiego w Chwiramie miało zaszczyt gościć 106 uczestników etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Głównym organizatorem była pani Dorota Hubar, nauczycielka historii w ów szkole.


Autor zdjęcia: Gimnazjum w Chwiramie                                                                              Od Konkurs o Wielkopolsce
 
PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Wiosenalia w Lubnie


21 marca gimnazjaliści z Lubna przywitali wiosnę. Niestety tym razem wiosna spóźnia się, dlatego też nauczyciele i uczniowe z tamtejszej szkoły postawili na dobrą zabawę i mnogość konkursów.


A tych było sporo, że wyminić choćby kilka: na najbardziej z witaminizowaną i estetycznie podaną sałatkę wiosenną (w której należało wykorzystać nowalijki), na plakat, techniką dowolną, którego myślą przewodnią był "Symbol wiosny" (uczniowie popisali się dużą wyobraźnią twórczą, gdyż do wykonania prac użyli nawet... pasty do zębów) czy na "Zmarzniętą Marzannę", którą należało ulepić ze śniegu i przystroić ją w zwiewne fatałaszki. 

Autor zdjęcia: Gimnazjum w Lubnie                                                                                          Od Wiosenalia w Lubnie
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8
s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de