Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Bliżej siebie


Podręcznik dla rodziców "Bliżej siebie - dalej od narkotyków" to jednocześnie nazwa akcji, której przyświeca uwrażliwienie rodziców na zagrożenia jakie mogą stać się udziałem ich dzieci. - Policjanci często goszczą na spotkaniach z rodzicami. Podczas wczorajszego z mieszkańcami Gminy Wałcz rozmawialiśmy o używkach, w tym narkotykach - relacjonuje st. sierż. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.


Spotkanie dało uczestnikom odpowiedź na kilka ważkich i nurtujących pytań: - Co warto wiedzieć i robić, aby uchronić dziecko przed narkotykami? Jak rozpoznać sygnały, które powinny zaniepokoić rodziców? - wylicza policjantka.

Autor zdjęcia: KPP w Wałczu                                                                                                                 Od Bliżej siebie

Na zdjęciu podręcznik "Bliżej siebie - dalej od narkotyków".

 

W trakcie prelekcji policjanci podparli się prezentacją multimedialną. - Przedstawili rodzicom slajdy pięciu najbardziej rozpowszechnionych wśród młodzieży narkotyków. Każdy opiekun mógł zaopatrzyć się w tematyczne ulotki i poradniki przyniesione przez policjantów.


Opr. BB i JT

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de