Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Nie bądź obojętny na przemoc


"Przemoc to niesprawiedliwość, krzywda i cierpienie drugiej osoby" - takimi słowami wałeccy policjanci rozpoczęli spotkanie z gimnazjalistami z Chwiramu. Tematem tego spotkania była przemoc.


W edukacyjnej lekcji wzięli udział uczniowie klas I-III. - Policjanci przypominali, co to jest przemoc i jakie są jej formy. Mówili również o tym, że izolowanie i szydzenie z kogoś, może być czasem bardziej bolesne niż bicie - podkreśla st. sierż. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

Autor zdjęcia: KPP w Wałczu                                                                                                                      Od Przemoc

 

Uczniowie bez trudności wymielili kilka przykładów przemocy. - Poruszono także temat przemocy stosowanej poprzez narzędzia elektroniczne, czyli cyberprzemoc. Uczniowie zostali pouczeni przez policjantów, czym charakteryzuje się przestępstwo stalkingu.

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de