Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Wiosenalia w Lubnie


21 marca gimnazjaliści z Lubna przywitali wiosnę. Niestety tym razem wiosna spóźnia się, dlatego też nauczyciele i uczniowe z tamtejszej szkoły postawili na dobrą zabawę i mnogość konkursów.


A tych było sporo, że wyminić choćby kilka: na najbardziej z witaminizowaną i estetycznie podaną sałatkę wiosenną (w której należało wykorzystać nowalijki), na plakat, techniką dowolną, którego myślą przewodnią był "Symbol wiosny" (uczniowie popisali się dużą wyobraźnią twórczą, gdyż do wykonania prac użyli nawet... pasty do zębów) czy na "Zmarzniętą Marzannę", którą należało ulepić ze śniegu i przystroić ją w zwiewne fatałaszki. 

Autor zdjęcia: Gimnazjum w Lubnie                                                                                          Od Wiosenalia w Lubnie

 

Ukoronowaniem dnia był kulig. Uczniowie na sankach, w śniegu po kolana pokonali dystans około 10 km. Zabawa była przednia, gdyż w śniegu świetnie bawili się również nauczyciele.

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de