Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Gmina Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Odpowiedzialny kierowca


Policjanci z Wałcza wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Strącznie przeprowadzili akcję „Odpowiedzialny kierowca”. Ta ogólnopolska inicjatywa już po raz drugi zawitała do powiatu wałeckiego.


- Zaplanowane działania odbyły się w Strącznie przy szkole podstawowej i biegnącej tam drodze krajowej K22. Akcja miała na celu przypominanie kierowcom o jeździe zgodnie z przepisami prawa - mówi st. sierż. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

Autor zdjecia: KPP w Wałczu                                                                            Od Odpowiedzialny kierowca (galeria)

Galeria zdjęć:

http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/507-odpowiedzialny-kierowca-galeria


Dzieci na tą okazję przygotował specjalny transparent z napisem „Odpowiedzialny kierowca = Twoje życie”. Ponadto przedszkolaki i uczniowie wręczali zdyscyplinowanym kierowcom naklejki odpowiedzialnego kierowcy. - Czerwone kartki nieodpowiedzialnego kierowcy otrzymali Ci, którzy nie przestrzegali przepisów.


Opr. BB i JT

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de