Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

Mirosławiec
PDF Drukuj
Mirosławiec
Wpisany przez Administrator   

Wypadek motocyklisty


W poniedziałek na drodze krajowej K 10 w Mirosławcu, doszło do zderzenia się motocyklisty z pojazdem ciężarowym. 36-letni kierowca suzuki ze złamaniami podudzia trafił do szpitala w Wałczu.


Autor zdjęcia: KPP w Wałczu                                                                                                 Od Wypadek motocyklisty
 
PDF Drukuj
Mirosławiec
Wpisany przez Administrator   

Wpadł podczas interwencji domowej


policjaFunkcjonariusze Posterunku Policji w Mirosławcu w czasie rutynowej interwencji domowej zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Sprawca zakłócenia ciszy nocnej posiadał w mieszkaniu środki odurzające (tzn. marihuanę).


Było po 23.00, gdy dyżurny komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej. Policjanci udali się pod wskazany adres w Mirosławcu. - W mieszkaniu nadal było głośno. Drzwi otworzył 31-letni mężczyzna, a zarazem wnuk właścicielki owego mieszkania - relacjonuje Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

 
PDF Drukuj
Mirosławiec
Wpisany przez Administrator   

Pierwszy spacer przedszkolaków


Policjanci i strażnicy miejscy otrzymali zaproszenie do przedszkola „Słoneczko” w Mirosławcu, aby wspólnie przespacerować się po mieście i przybliżyć dzieciom zasady bezpieczeństwa.


Autor zdjęcia: Powiatowa Komenda Policji w Wałczu                                                       Od Przedszkole "Słoneczko"

http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/277-przedszkolny-i-policyjny-spacer-galeria

 
PDF Drukuj
Mirosławiec
Wpisany przez Administrator   

 

Pozory mylą, dowód nie


Policjanci, strażnicy miejscy i przedstawiciele Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych prowadzili w Mirosławcu kampanię edukacyjną. Ma ona charakter ogólnopolski a głównym jej celem jest ograniczenie sprzedaży alkoholu osobom nieletnim.


Autor zdjęcia: Powiatowa Komenda Policji w Wałczu                                                                            Od Pozory mylą
 
PDF Drukuj
Mirosławiec
Wpisany przez Administrator   

Sesja Rady Gminy i Miasta Mirosławiec z 30 stycznia 2012 r.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de