Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Sport
Wpisany przez Administrator   

Turniej halowy


W minionym tygodniu w hali ZSM nr 1 w Wałczu został przeprowadzony V Halowy Turniej Piłkarski o puchar Dyrektora ZSM nr 1. W tym roku organizatorzy zaprosili do rywalizacji reprezentacje szkół podstawowych z terenu całego powiatu wałeckiego.


Uroczystość otworzyli wspólnie: Jadwiga Kontowicz-Łuszczyk, dyrektor szkoły będącej gospodarzem, i Jerzy Goszczyński, wicestarosta wałecki.

Autor zdjęcia: ZSM nr 1 w Wałczu                                                                                                    Od Turniej halowy

 

W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn: trzy z Wałcza oraz po jednej z Różewa, Płociczna i Tuczna. Rywalizacja  toczyła się w systemie „każdy z każdym”. Emocje towarzyszyły wszystkim rozgrywanym spotkaniom, a o ostatecznej kolejności decydowała ostatnia kolejka spotkań.


Zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu, która wystąpiła w składzie: Łukasz Bałut, Andrzej Domińczak, Kacper Rados, Sebastian Wysocki, Michał Nowakowski, Jakub Michalski, Marcel Kwiatkowski i Maciej Dudzicz.  Opiekunem zwycięskiej drużyny jest Radosław Chiliński.


Drugie miejsce zajęła drużyna z Tuczna, a podium uzupełnili gospodarze turnieju reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 5.


Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnicy dyplomy uczestnictwa. Dodatkowo trzy pierwsze ekipy zostały uhonorowane medalami.


Opr. SK i JT

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de