Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Sport
Wpisany przez Administrator   

Orzeł uderzył trzykrotnie


W tę sobotę zainaugurowano rundę rewanżową IV ligi piłki nożnej, grupy zachodniopomorskiej. K.S. Orzeł Wałcz podejmował L.K.S. Victorię 95 Przecław. Na jesieni wałecka drużyna wygrała na wyjeździe skromnie 1:0.


Od pierwszych minut podopieczni trenera Dariusza Pilipa ruszyli do ataku. Akcja za akcją, raz jednym skrzydłem a raz drugim. Naprawdę niewiele brakowało, by piłkarze z Wałcza prowadzili już na samym początku meczu.

Z upływającym czasem animuszu nabrali goście, którzy coraz śmielej atakowali bramkę wałczan. Na ich nieszczęście pod koniec pierwszej połowy, po błędzie bramkarza przyjezdnych Orzeł Wałcz strzelił bramkę na 1:0.

 

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości, nie zdało się to na wiele, bo gospodarze trzymali ręce – właściwie nogi – na pulsie. I już po kilku minutach na powrót zdominowali mecz. Na tyle skutecznie, by wymusić na przeciwnikach kolejny błąd i zdobyć drugą bramkę.

 

A rzut karny podyktowany dla wałczan później, tylko przypieczętował pewne i zasłużone zwycięstwo. 3:0 dla Orła Wałcz i siódme miejsce w tabeli. Piękny początek wiosny, przepraszam rundy wiosennej.

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de