Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Jesienny liść


Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z Inspekcją Transportu Drogowego i uczniami wałeckich szkół zorganizowali dwudniową akcję dla kierowców. W ramach akcji „Znicz” kierowcy i pasażerowie otrzymywali słodkie jesienne liście.


Dzień przed Wszystkimi Świętymi policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, Inspekcja Transportu Drogowego oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum nr 2 (przyp. red.: wałeckie szkoły) wraz z opiekunami: nauczycielką Ewą Tereszczak oraz bratem Krzysztofem Mleczkowskim z parafii św. Antoniego zakończyli dwudniową akcję „Znicz”. Były to działania kierowane głównie do kierowców.

Autor zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Wałczu                                                                         Od Jesienny Liść

Galeria zdjęć: http://www.walczanin.pl/zdjecia/19-zdjecia/309-jesienny-li

 

Uczniowie, którzy w tych dniach „karali” kierowców popełniających wykroczenia drogowe, przygotowali na tą okazję wiersze. Oczytane przez uczniów teksty, będą przypominać o bezpiecznej jeździe i o dziecku na drodze.


Młodzi organizatorzy wspólnych działań mogli pod okiem funkcjonariuszy dokonywać pomiarów prędkości przy pomocy urządzenia.  - Sprawiło im wielką frajdę i niezapomniane wrażenia - dodaje st. sierż. Beata Budzyń z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.


Ponadto młodzież wręczyła kierowcom własnoręcznie wykonane jesienne liście i ordery za prawidłową jazdę samochodem.


Opr. BB i JT

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de