Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Kobiety mówią: Stop przemocy!


Powiatowy Urząd Pracy wespół z wałecką policją zorganizowali spotkanie "Przemoc w rodzinie", które kierowane było do kobiet poniżej 25. roku życia. Dwugodzinne spotkanie okazało się sukcesem i w czerwcu dojdzie do kolejnego.


Autor zdjęcia: KPP w Wałczu                                                                                                     Od Przemoc w rodzinie

 

- O to, aby rozmawiać właśnie o „Przemocy domowej” poprosili pracownicy urzędu w ramach realizowanego przez nich programu - wyjaśnia st. sierż Beata Budzyń z KPP w Wałczu (widoczna na zdjęciu).


Prowadząca spotkanie policjantka poinformowała o tym, kto może być ofiarą przemocy. - Mówiłam również o najczęstszych formach przemocy w rodzinie oraz o ważności świadka przemocy, aby móc przerwać "zamknięty krąg milczenia".


Ponadto przedstawiono także najważniejsze ustawy i przepisy prawne. - Także o tym, co grozi osobom, które dopuszczają się przemocy wobec domowników czy rodziny.

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de