Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Bezpieczeństwo pieszych


Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili na terenie miasta działania pod nazwą „Bezpieczeństwo pieszych”. W akcję włączyli się funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego oraz uczniowie.


- W godzinach dopołudniowych Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu i funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili akcję pod nazwą „Bezpieczeństwo pieszych- niechronieni uczestnicy ruchu drogowego w miastach.” - wspomina st. sierż. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

Autor zdjęcia: KPP w Wałczu                                                                                         Od Bezpieczeństwo pieszych

 

- Celem wspólnych działań była profilaktyka bezpieczeństwa ruchu drogowego związana z jednym z ważkich problemów, jakimi są setki tysięcy ofiar wypadków na drogach Europy.


Policjanci podczas krótkich spotkań z dorosłymi, ale także z najmłodszymi, udzielali cennych wskazówek na temat bezpieczeństwa. - W ramach działań niechronionym uczestnikom ruchu wręczano odblaskowe kamizelki, zawieszki, samozaciskowe opaski odblaskowe, ekologiczne i odblaskowe torby, a najmłodsi otrzymywali pluszowego pancernika o imieniu Gustaw, który będzie przypominał maluchom i rodzicom o bezpiecznym podróżowaniu w foteliku.


Opr. BB i JT

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de