Reklama

Wiktoria Kopniewska

Od Wiktoria Kopniewska
Kopniewska

Kampania nt. Przemocy

Kampania nt. Uzależnień

PDF Drukuj
Wałcz
Wpisany przez Administrator   

Dzień życzliwości dla Marka


Marek Kuternowski potrzebuje pomocy, aby móc wyzdrowieć. Wszyscy chętni mogą przyłączyć się do akcji, która nosi tytuł jak powyżej. 21 listopada odbędzie się akcja charytatywna, podczas której zbierane będą fundusz na leczenie Marka.


Autor zdjęcia: www.walczanin.pl                                                                               Od Dzień Życzliwości dla Marka

 

Od poniedziałku do piątku w Centrum Informacji Turystycznej w WCK zbierane są fanty przewidziane do zlicytowania podczas listopadowej akcji. Do tej pory udało się organizatorom zebrać m.in. fanty z autografami żużlowca Jarosława Hampela, elektronarzędzia ze sklepu „Mrówka” oraz płyty z autografami znanych muzyków.

 

Poza tym można też pomóc Markowi za pośrednictwem Fundacji Złotowianka, numer konta 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010, KRS 0000308316 z dopiskiem: darowizna na rzecz Marka Kuternowskiego.

 

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku, gwarantujemy Ci pełną swobodę komentowania, ale z wyłączeniem wulgaryzmów bądź treści powszechnie uznanych za obraźliwe.


s
© 2011-2015 walczanin.pl | Portal dla Wałcza i powiatu wałeckiego | Joomla Template by vonfio.de